Güncel Bilgiler
Asansör bakımları asla ihmal edilmemelidir. Her eşyada ya da sistemde olduğu gibi asansör sistemlerinde de bakım oldukça önemlidir. Asansörle..
Asansör kabinleri farklı boyutlarda ve özelliklerde olabilir. Bunun nedenlerinden biri ihtiyaç duyulan amacın ne olduğudur. Yani hastanede ku..
Yük asansörlü oldukça sık tercih edilen kaldırma sistemleridir. Aslında yük asansörü hidrolik kaldırma kategorisine girerek, asansör kategori..
Uyum bir asansör için büyük önem teşkil eder. Asansör için en büyük düzeyde önem teşkil eden güvenlik öğesinden sonra dikkat edilmesi gereken..
Sürekli olarak modernizasyon çalışmaları ve geliştirmeler ile daha verimli süreçler ortaya çıkarak daha iyi kullanımlara sahip olmak mümkündü..
Katalog

En yeni uyum ve tasarıma sahip asansör kabinleri modelleri sizlerle...

Gözat
Hakkımızda

 

 

Edessa Asansör yürüyen bant, yük asansörleri, insan asansörleri, platformlar ve asansör butonları gibi diğer ekipmanlarımızla geçmişten bugüne kadar yüksek müşteri memnuniyeti için gerekli özeni gösteren bir firma olarak vizyon ve misyon belirlemesini bu yönde yapmış olan bir firmadır. Yapılan işlemler en verimli bir şekilde, şık ve kaliteli tasarımlarla itinalı bir montaj süreciyle beraber yapılmaktadır. En iyi düzeyde amaca ve hedefe uygun asansörün temini için yıllardır müşterilerine iyi bir hizmet sunmayı amaçlamış olmakla beraber, verimli bir müşteri ilişkisi hedeflenen noktalarımızdan biridir. Müşteri için en uygun ekipmanın en uygun yere entegre edilmesi bizim için çok önemli olmaktadır.


Müşterimizin asansörü kullanım amacına göre ona en uygun bir asansörü temini için gerekli yol ve yöntem gösterilerek gerekli bilgi verilmektedir. Müşterimiz işi için en kaliteli ve en verimli asansörün seçiminde gerekli bilgi verilerek kolay bir karar verme sürecine destek olunmaktadır. Bu sayede yeterli bilgiye sahip olmayan müşterilerin de akılcı ve mantıksal bir asansör seçimi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Geçmişten günümüzde kadar geniş müşteri kitlemizle ve bu kitleye sunulan çalışmaların pozitif geri dönüşleri bizler için birer mutluluk örneği olmaktadır. Bu sayede yapılan işler de konsantrasyon her zaman üst düzeyde olup her zaman daha iyi bir çalışma süreci için bunun değerini iyi bilmeyi kendimize bir kural olarak görmekteyiz. Müşterinin her zaman mutlu bir alışveriş süreci geçirmesi bizim içinde bir mutluluk belirtisi olacaktır. Montaj işlemlerinden sonra sağlanan bakım ve onarım çalışmaları ile birlikte karşılaşılan sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir. Bu sayede müşterinin mağdur olması engellenerek daha kaliteli bir müşteri ilişkisi sürecinde her yeni gün bir artı daha atmaktayız.


Değişen ve gelişen teknolojilerle ihtiyaç duyulan modernizasyon çalışmaları da uygulanmaktadır. Teknolojiler ilerledikçe asansör dünyasında da yeni bir gelişmenin yaşandığı bir dönemdeyiz. Biz de yaptığımız çalışmalarla çağın gerisinde kalmamak için ihtiyaç duyulan çalışmaları yapmaktayız. Daha pratik çözümlerle daha iyi verim almak için modernizasyon çalışmaları çok önemli olmaktadır. Modernizasyon; olan bir teknoloji geliştirilerek daha iyi bir noktaya getirme çabaları olarak nitelendirilebilir.


Edessa Asansör olarak sizin işiniz için ihtiyaç duyulan asansör ve diğer ekipmanlar yaptığımız çalışmalarla en yüksek düzey de verimli bir çalışma ile kaliteli bir montaj süreci ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılacaktır. Firma olarak size hizmet etmekten onur duyarız.